تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

  • 0 دیدگاه
  • ارسال شده در ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ ۲۲:۱۴:۰۱

امروزه با توجه به گسترش صنعت خورو سازی و تولید خودروهای مدرن، جایگاه وجود تجهیزات تعمیرگاهی در تعمیرگاهها اهمیت ویژه ای پیدا کرده است، اگر شما قصد احداث یک تعمیرگاه مدرن را دارید یقین داشته باشید این امر یک تجارت سود آور خواهد بود.


 استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

امروزه با توجه به گسترش صنعت خورو سازی و تولید خودروهای مدرن، جایگاه وجود تجهیزات تعمیرگاهی در تعمیرگاهها اهمیت ویژه ای پیدا کرده است، اگر شما قصد احداث یک تعمیرگاه مدرن را دارید یقین داشته باشید این امر یک تجارت سود آور خواهد بود.

استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی علاوه بر اینکه موجب رعایت استانداردهای کیفی میگردد، میتواند به تعمیرکاران در جهت سهولت انجام کار و رعایت ایمنی کار کمک شایانی نماید، در واقع میتوان گفت تجهیزات تعمیرگاهی خودرو جزئی لاینفک از تعمیرگاههاست.

نمونه ای از تجهیزات تعمیرگاهی استاندارد

  • جک ها :در تعمیرگاههای مدرن و استاندارد از جکها به عنوان جایگزین چال سرویس های قدیمی استفاده میکنند، از مزایای استفاده از جکها جدا از جلوه بصری تعمیرگاه در دید عموم میتوان به اشغال فضای کمتر، دسترسی به تمام قسمت های خودرو و ... اشاره کرد
  • عیب یاب خودرو:دستگاههای عیب یاب میتوانند به شما در رفع عیوب پیش آمده در قسمت الکترونیک خودرو کمک شایانی بکنند، دستگاه عیب یاب میتوانند با برقراری ارتباط با سیستم الکترونیک خودرو به تعمیرکاران در جهت عیب یابی خودرو کمک کنند.
  • لاستیک درآور:تعویض لاستیک یکی از موارد مهم و ضروری در امور تعمیراتی خودرو میباشد، لاستیک درآور ها میتوانند با توجه به اندازه صفحه کارکردشان نسبت به تعویض لاستیک های گوناگون از نظر سایزی عملکرد مهمی در سهولت کار تعمیرکاران ایفا کنند.
  • بالانس چرخ:علیرغم تفکر برخی از تعمیرگاه داران که بالانس چرخ را جزو ضروریات تعمیرگاه خود نمیدانند، اهمیت بالانس کردن چرخ خودرو بر هیچکس پوشیده نیست و وجود این دستگاه میتواند علاوه بر ایجاد امنیت خودرو  از مراجعه مشتریان شما به سایر تعمیرگاهها جلوگیری کند.  

 با توجه به توضیحات بالا میتوان اذعان داشت که استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی و کارگاهی مدرن نه تنها هزینه نیست بلکه این تجهیزات میتوانند به تعمیرکاران در جهت انجام امور تعمیراتی کمک زیادی داشته باشند.   

  استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی در دهه اخیر باعث گردیده تعمیرکاران بتوانند با خیالی آسوده تر نسبت به تعمیر خودروهای مشتریان خود اقدام کنند و با توجه به دانش بالای ساخت این تجهیزات از نظر علمی نیز تحولی شگرف در صنعت تعمیرگاهی کشور ایجاد شده است. 

جدید ترین اخبار و مقالات داخلی و خارجی، مرتبط با حوزه خودرو و خدمات پس از فروش خودرو را میتوانید در سایت گاراژمن مطالعه کنید.گاراژمن مرجع تخصصی ارائه تجهیزات تعمیرگاهی خودرو، خطوط معاینه فنی سبک، خطوط معاینه فنی سنگین و خطوط معاینه فنی موتورسیکلت،لوازم یدکی و ملزومات خودرو میتواند با استفاده از نظرات سازنده شما مخاطبین محترم گامی بزرگ در ارائه بهتر مطالب، اخبار، و مقالات روز دنیا در حوزه خودرو بردارد، لطفاً با انتشار مطالب سایت ما را در این امر مهم یاری فرمایید.         

این مقاله توسط گاراژمن گردآوری گردیده است.

دیدگاه ها

ارسال نظر